Hurrengo emankizuna | Igandea, 07:30

Berriak

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstiralaLarunbataIgandea

Astelehena

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

Internet aipaldia

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Lan Eskaintzak | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Abisu- tokiko gai laburpena

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak
9:45 Herri elkargoen berri (Hazparne, Errobi-Aturri, Hego Lapurdi, Errobi, Miarritze)

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Piper eta Gatz

12:30

Berriak

13:00

Lapurdiko kirolak

16:00

Berriak

16:05

Kultur Kuboa

17:00

Berriak

17:05

Hitz eta Putz

18:00

Berriak

18:10

Aroa, bideetako egoera

18:20

Tokiko gaia

18:30

Berriak

18:45

Nik Dakidala elkarte aurkezpena

19:00

Berriak

19:05

Ahapetik | Solasaldi | Mintza Leku | Bizirik (aldizkatuz)

20:00

Eguneko bilduma

21:00

Laguntzaileen emankizunak

8 Herrialdeak Zuzenean | Astelehen Urdinak | Badok 14 | Ezkur Beroak

22:00

Musika emankizun Antxeta Irratitik

Hot Shot (80.musika) | Zuria Beltzez (aldizkatuz)

Asteartea

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

Iraitz Zufiaurre | Loretxu Bergouignan

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Lan Eskaintzak | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Abisu- tokiko gai laburpena

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak | 9:45 Zazukeriak

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Piper eta Gatz

12:30

Berriak

16:00

Berriak

16:05

Ahapetik

17:00

Berriak

17:05

Hitz eta Putz

18:00

Berriak

18:10

Aroa, bideetako egoera

18:20

Tokiko gaia

18:30

Berriak

18:45

Herri elkargoen berri

19:00

Berriak

19:05

Utsumandoka

20:00

Eguneko bilduma

21:00

Adi

Asteazkena

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

JB Warrior 07 (2 astetarik behin)

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Lan Eskaintzak | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Abisu- tokiko gai laburpena

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak | 9:45 Nik Dakidala

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Piper eta Gatz

12:30

Berriak

16:00

Berriak

16:05

Utsumandoka

17:00

Berriak

17:05

Hitz eta Putz

18:00

Berriak

18:10

Aroa, bideetako egoera

18:20

Tokiko gaia

18:30

Berriak

18:45

Baratzegintza

Juan Migel Olaizola / Gabriel Durruty

19:00

Berriak

19:05

Punttuka (1) | Gure Bazterrak (3)

20:00

Eguneko bilduma

21:00

Kanpoko Mintzaldi | Amapola Morea (aldizkatuz)

Osteguna

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

Marko (2 astetarik behin)

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Lan Eskaintzak | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Abisu- tokiko gai laburpena

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak | 9:45 Baratzegintza

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Piper eta Gatz

12:30

Berriak

13:00

Escotats

16:00

Berriak

16:05

Gure Bazterrak

17:00

Berriak

17:05

Hitz eta Putz

18:00

Berriak

18:10

Aroa, bideetako egoera

18:20

Tokiko gaia

18:30

Berriak

18:45

Kultur kronika

Dantza, Musika, Literatura, Dantza

19:00

Berriak

19:05

Jokoz Kanpo

20:00

Eguneko bilduma

21:00

Kultur Kuboa

22:00

Musika emankizun Antxeta Irratitik

Bidasoa Attack (punk)

Ostirala

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

Fred Berrouet musikaz

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Lan Eskaintzak | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Abisu- tokiko gai laburpena

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak | 9:45 Kultur kronika

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Piper eta Gatz

12:30

Berriak

16:00

Berriak

16:05

Kantuz kantu

17:00

Berriak

17:05

Jokoz Kanpo

18:00

Berriak

18:10

Kirolak

18:30

Berriak

18:45

Tokiko gaia + Zazukeriak

19:00

Berriak

19:05

Aitzur eta Jorra

20:00

Eguneko bilduma

21:00

Hitz eta Putz Bilduma

22:00

Musika emankizun Antxeta Irratitik

Metal garrasia

Larunbata

07:00

Berriak

07:30

Berriak

08:00

Berriak

08:05

Punpa Laster

08:30

Berriak

08:45

Punpa Xare

09:00

Berriak

09:05

Beroan Bero

Bidasoa Attack (punk)

09:30
11:00

Tokiko gaia + kronikak (errepika)

11:00

Berriak

11:05
13:00

Ondaizuela

12:00

Berriak

12:30

Berriak

14:00

Laguntzaileen emankizunak

8 Herrialdeak Zuzenean | Astelehen Urdinak | Badok 14 | Ezkur Beroak

16:00

Hitz eta Putz Bilduma

17:00

Kantuz kantu

18:00

Kirol emankizuna

23:00

Adi

Igandea

07:30

Berriak

08:00

Berriak

08:05

Aitzur eta Jorra

09:00

Berriak

09:15

Xapina

09:30

Gure Bazterrak

10:00

Meza

12:00

Berriak

12:15

Piper eta Gatz bilduma

18:00

Kirol Berriak

19:00

Adi

20:00

8 Herrialdeak Zuzenean (hilabeteko lehen igandez)


Gurekin harremanetan sar




segurtasun kodea

Gure Irratia - Landagoien - 644480 UZTARITZE | tel: 05 59 59 30 01 | Nor gira?

Legezko oharrak | Diseinua eta programazioa iF Diseinuak - 2016