Hurrengo emankizuna | Asteazkena, 06:30

Berriak

AstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstiralaLarunbataIgandea

Astelehena

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

Arantxa 2.0

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Abisu- tokiko gai laburpena | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Lan Eskaintzak

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari: Azkaine - Itsasu | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak
9:45 Lurralde Eremu berri (Hazparne, Errobi-Aturri, Hego Lapurdi, Errobi, Miarritze hiria)

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Zer Berri

12:30

Berriak

13:00

Lapurdiko kirolak

16:00

Berriak

16:05

Ahapetik

17:00

Berriak

17:05

Hitz eta Putz

18:00

Berriak

18:10

Aroa, bideetako egoera

18:20

Tokiko gaia

18:30

Berriak

18:45

Zer lan

lanbide baten ezagutza

19:00

Berriak

19:05

Ahapetik | Solasaldi | Mintza Leku | Bizirik (aldizkatuz)

20:00

Eguneko bilduma

21:00

Laguntzaileen emankizunak

8 Herrialdeak Zuzenean | Astelehen Urdinak | Badok 14 | Ezkur Beroak

Asteartea

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

Francis Bidart | Dominique & bere lagunak

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Abisu- tokiko gai laburpena | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Lan Eskaintzak

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari: Sara | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak | 9:45 Zazukeriak

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Zer Berri

12:30

Berriak

16:00

Berriak

16:05

Mintzaleku

17:00

Berriak

17:05

Hitz eta Putz

18:00

Berriak

18:10

Aroa, bideetako egoera

18:20

Tokiko gaia

18:30

Berriak

18:45

Lurralde eremuetako berri

19:00

Berriak

19:05

Utsumandoka

20:00

Eguneko bilduma

21:00

Adi

Asteazkena

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

Iraitz Zufiaurre | Laida Aguerretxe Colina | Elorri Amestoy | Eneko Bidegain

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Abisu- tokiko gai laburpena | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Lan Eskaintzak

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari Makea - Ahetze | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak | 9:45 Ze Lan

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Zer Berri

12:30

Berriak

16:00

Berriak

16:05

Utsumandoka

17:00

Berriak

17:05

Hitz eta Putz

18:00

Berriak

18:10

Aroa, bideetako egoera

18:20

Tokiko gaia

18:30

Berriak

18:45

Baratzegintza

Juan Migel Olaizola / Gabriel Durruty

19:00

Berriak

19:05

Punttuka (1) | Gure Bazterrak (3)

20:00

Eguneko bilduma

21:00

Kanpoko Mintzaldi | Gazte Begiz (aldizkatuz)

Osteguna

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

Marko | Joanes Etxebarria

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Abisu- tokiko gai laburpena | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Lan Eskaintzak

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari: Lehuntze | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak | 9:45 Baratzegintza

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Zer Berri

12:30

Berriak

13:00

Escotats

2018ko urtarriletik berriz hasten

16:00

Berriak

16:05

Gure Bazterrak

17:00

Berriak

17:05

Hitz eta Putz

18:00

Berriak

18:10

Aroa, bideetako egoera

18:20

Tokiko gaia

18:30

Berriak

18:45

Kultur kronika

Dantza, Ixtorioa, Literatura, Zinema

19:00

Berriak

19:05

Jokoz Kanpo

20:00

Eguneko bilduma

21:00

Ixo!

Ostirala

06:30

Berriak

06:40

Aroa, bideetako egoera, efemeridea

06:50

Fred Berrouet musikaz

07:00

Berriak

07:05
09:00

Goiz Berri

7:20 Abisu- tokiko gai laburpena | 7:30 Berriak | 8:00 Berriak | 8:20 Lan Eskaintzak

09:00
10:00

Tokikoa

9:00 Berriak | 9:05 Berriketari | 9:20 Tokiko gaia | 9:30 Abisuak | 9:45 Kultur kronika

10:00

Kantu eskaintzak

11:00

Berriak

11:05

Kulturalea

12:00

Berriak

12:15

Zer Berri

12:30

Berriak

16:00

Berriak

16:05

Kantuz kantu

17:00

Berriak

17:05

Jokoz Kanpo

18:00

Berriak

18:10

Kirolak

18:30

Berriak

18:45

Tokiko gaia + Zazukeriak

19:00

Berriak

19:05

Aitzur eta Jorra

20:00

Kirola zuzenean

Larunbata

07:00

Berriak

07:30

Berriak

08:00

Berriak

08:05

Punpa Laster

08:30

Berriak

08:45

Punpa Xare

09:00

Berriak

09:05

Beroan Bero

09:30
11:00

Tokiko gaia + kronikak (errepika)

11:00

Berriak

11:05
13:00

Ondaizuela

Erreportaiak, Xapin 12:15,...

12:00

Berriak

12:30

Berriak

13:00

Punttuka

8 Herrialdeak Zuzenean | Astelehen Urdinak | Badok 14 | Ezkur Beroak

16:00

Hitz eta Putz Bilduma

17:00

Kantuz kantu

18:00

Kirol emankizuna

23:00

Adi

9:05

Beroan Bero

Igandea

07:30

Berriak

08:00

Berriak

08:05

Aitzur eta Jorra

09:00

Berriak

09:15

Xapina

09:30

Gure Bazterrak

10:00

Meza

11:50

Petzero

12:00

Berriak

12:15

Hitz eta Putz bilduma

18:00

Kirol Berriak

19:00

Adi

20:00

8 Herrialdeak Zuzenean (hilabeteko lehen igandez)


Gurekin harremanetan sar




segurtasun kodea

Gure Irratia - Landagoien - 64480 UZTARITZE | tel: 05 59 59 30 01 | Nor gira?

Legezko oharrak | Diseinua eta programazioa iF Diseinuak - 2016